22 Kasım 2019 | Cuma
 

Bildiri Bilgileri:

BilgiKapsamDosya
1) "Serebral Palsili çoçuklarda kısıtlanma ile geliştirilen hareket tedavisi.", Dursun E, Dursun N, Çekmece Ç, Sade I, , 20. Ulusal Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Kongresi, , , (2016)
Tez:
Ulusal-
2) "Inmeli Hastalarda Omuz ve Skapula Cevresi Kaslara Kinezyolojik Bant Uygulamasinin Ust Ekstremite Fonksiyonlari ve Yurume Uzerine Olan Etkisi", Demir OB, Dursun E, Sade I, Inanir M, Cekmece C, Selcuk B, Dursun N, , 25. Ulusal Fiziksel Tip ve Rehabilitasyon Kongresi, , , (2015)
Tez:
-
3) "Serebral Palsili Çocuklarda Kinezyo Bantlama Uygulamalarının Üst Ekstremite Fonksiyonelliği Üzerine Etkisi.", Çekmece Ç, Sade I, Dursun N, Dursun E, , 3. Tıbbi rehabilitasyon Kongresi, , , (2012)
Tez:
-
4) "Geç onarım yapılmış fleksör tendon yaralanmalı hastaların rehabilitasyon sonuçları.", Sade I, Çekmece Ç, Çakmak E, Dursun N, Dursun E, , I. Tıbbi Rehabilitasyon Kongresi, , , (2008)
Tez:
-
5) " İnmeli hastalarda kısıtlanma ile geliştirilen hareket tedavisi etkinliğinin yeni bir yöntem ile gösterilmesi: Kocaeli fonksiyonel değerlendirme testi", Dursun N, Dursun E, Sade I, Çekmece Ç, , 20. Ulusal Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Kongresi, , , (2005)
Tez:
Ulusal-
6) "Serebral Palsili çoçuklarda ev ve okul ziyatreleri.", Çekmece Ç, Dursun E, Dursun N, , 20. Ulusal Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Kongresi, , , (2005)
Tez:
-
7) "Hemiplejik hastalarda yeni bir tedavi seçeneği: zorunlu kullanım tedavisi (constraint induced movement therapy).", Dursun N, Stone G, Dursun E, Sade I, Çekmece Ç, , 19. Ulusal Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon kongresi, , , (2003)
Tez:
Ulusal-
8) "Dursun E, Stone G, Dursun N, Çekmece Ç, İnanır M: İş ve uğraşı tedavisinin önemi, ülkemizdeki ilk iş ve uğraşı terapisi meslek yüksekokulu’nun kuruluşu. ", Dursun E, Stone G, Dursun N, Çekmece Ç, İnanır M, , 19. Ulusal Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon kongresi, , , (2003)
Tez:
Ulusal-
9) "Ergüner H, Dursun N, Çekmece Ç, Gündeş H, Ağır H: Fleksör ve ekstansör tendon yaralanmalarında rehabilitasyon sonuçları ve prognostik faktörler.", Ergüner H, Dursun N, Çekmece Ç, Gündeş H, Ağır H, , 19. Ulusal Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon kongresi, , , (2003)
Tez:
Ulusal-